Ogłaszamy nabór do zespołu musicalowego, który rozpocznie działanie 7 listopada br. Stwórzmy scenę Off-Broadway na Górnej i rozśpiewajmy całą Łódź.

Zapraszamy do zespołu młodzież i osoby dorosłe – wszystkich, którzy czerpią radość ze śpiewu i pragną zmierzyć się ze śpiewem zespołowym. Mamy nadzieję rozwijać Waszą pasję
i umiejętności wokalne poprzez przygotowanie i prezentację programu scenicznego.

 

Program zajęć obejmuje:

  • emisję głosu
  • ćwiczenie słuchu muzycznego
  • ćwiczenie poczucia rytmu
  • pracę z mikrofonem
  • interpretację piosenki.

 

Spotkania zespołu: wtorki, g. 17-18.30 od 7 listopada br.
Miejsce: Ośrodek Kultury Górna, ul. Siedlecka 1
Koszt: 55 zł. miesięcznie.
Zniżka dla uczestników zajęć wokalnych w Ośrodku Kultury Górna: 30 zł. za mies.

 

Kontakt: tel. 501180652, 42 684 66 47 e-mail: animatorzy@gorna.pl

www.gorna.pl

 

Prowadzenie: Anna Werecka – absolwentka Akademii Muzycznej w Łodzi w klasie prof. Grażyny Krajewskiej-Ambroziak. W roku 2008 uzyskała dyplom z wyróżnieniem. Aktualnie jest doktorantką oraz wykładowcą macierzystej uczelni. Debiutowała w Teatrze Wielkim w Łodzi partią Amastris w studenckiej premierze opery Serse G.F. Haendla. Rok później zagrała rolę Cherubino w Le Nozze di Figaro W.A. Mozarta. W grudniu 2009 roku wykreowała partię tytułową w operze Giulio Cesare in Egitto G.F. Haendla pod kierownictwem muzycznym Paula Esswooda. Jej największą pasją jest muzyka barokowa a w szczególności włoska opera seria. Jest członkiem Łódzkiego Towarzystwa Muzyki Dawnej zajmującego się propagowaniem inicjatyw artystycznych z zakresu wykonawstwa muzyki barokowej.