Warsztaty cyrkowe

 

Dla wielu z nas cyrk kojarzy się z klaunami, popisami tresowanych zwierząt oraz watą curkową. My jednak promujemy nowe, świeże podejście do cyrku opartego na sztuce ludzkich możliwości - cyrku bez zwierząt.

Podczas zajęć uczestnicy będą mieli szansę spróbować żonglerki piłeczkami, maczugami, balansowania na rola bola, flowerstik, diabolo oraz jazdy monocyklem. Na warsztatach cyrkowych mile widziane są dzieci, młodzież oraz dorośli.

Informacje i zapisy: W celu umówienia zajęć - prosimy o kontakt bezpośrednio z instruktorką dostępną pod adresem mailowym z.jarmakowska@gorna.pl lub tel. 501 180 652

 

 

Zajęcia prowadzi Zuzanna Jarmakowska

Studiowała pedagogikę specjalną oraz zarządzanie kulturą na Uniwersytecie Łódzkim. Współpracowała z pedagogami cyrkowymi w Polsce i za granicą. Najpierw szkoląc się w cyrku społecznym Cabuwazi, w ramach wolonariatu europejskiego, później pracując z Kita Kids. Ukończyła kurs cyrku inkluzywnego w Berlinie, Functional Juggling- żonglerki funkcjonalnej z Craigiem Quattem, Cirkomotoriek, Blind Circus oraz szoleniem pedagogów cyrkowych Circqe du Monde- społecznej akcji Cirque du Soleil. Jest częścią kolektywu artystycznego Liminale Raume, członkini Fundacji Sieci Pedagogiki Cyrku. Interesuje się ekologią oraz multikulturowością.