STUDIO PIOSENKI - lekcje śpiewu

 

Chcesz śpiewać i czerpiesz z tego wielką radość? Zapraszamy na indywidualne zajęcia wokalne.

Program zajęć obejmuje: 

  • emisję głosu
  • ćwiczenie słuchu muzycznego
  • ćwiczenie poczucia rytmu
  • pracę z mikrofonem
  • interpretację piosenki

Pod kierunkiem instruktora mogą ćwiczyć dzieci, młodzież oraz dorośli.

Kiedy: od wtorku do piątku, w godz. od 13:00 do 20:00. Godziny zajęć dobierane są indywidualnie

Gdzie: Ośrodek Kultury Górna, przy ul. Siedleckiej 1

Jak: zajęcia są prowadzone w trybie indywidualnym lub w parach

Czas trwania zajęć: 45 min.

Zapisy: sekretariat@gorna.pl  lub telefonicznie: 42 684 66 47 / 501 180 652

Cena:

35 zł/ zajęcia indywidualne jednorazowe
30 zł/ zajęcia w parze jednorazowe

140 zł/ zajęcia indywidualne za miesiąc (4 zajęcia)
120 zł/ zajęcia w parze za miesiąc (4 zajęcia)

Chcesz wziąć udział w zajęciach próbnych? Żaden problem - opłać tylko jedną lekcję, sprawdź nas i podejmij decyzję, czy zostaniesz na stałe.

Zajęcia wokalne w Ośrodku Kultury Górna prowadzi Michał Gośliński (kontratenor)

W roku 2016 zdobył tytuł magistra sztuki w klasie śpiewu solowego ad. dr hab. Anny Radziejewskiej na Uniwersytecie Muzycznym Fryderyka Chopina w Warszawie. Posiada również tytuł magistra sztuki w klasie altówki na Akademii Muzycznej im. G. i K. Bacewiczów w Łodzi. Ukończył też staż artystyczny w specjalności śpiewu solowego. Uczestniczył w licznych międzynarodowych warsztatach wokalnych w klasie śpiewu u takich pedagogów jak: Artur Stefanowicz, Jadwiga Rappe, Cezary Szyfman, James Oxley, Dirk Snellings, Jan Van Elsacker. Brał udział w międzynarodowych konkursach wokalnych m. in. w Dublinie i w Rzymie. W roku 2012 zadebiutował jako kontratenor w spektaklu TOV/DOBRO, reżyserowanym przez Rosanna Gamson/World Wide i Teatr Chorea – premiera miała miejsce w Teatr Nowy w Łodzi.
Współpracuje z zespołami jak La Tempesta i  Capella Cracoviensis. Ponadto z zespołem Narodowego Forum Muzyki we Wrocławiu i orkiestrą Il Giardino Armonico pod dyrekcją Giovanniego Antonniniego wykonywał „Brockes Passion” G.F. Telemanna na Festiwalu Wratislavia Cantans. Występuje również z Orkiestrą Barokową Akademii Muzycznej w Krakowie, z którą ostatnio wykonywał kantatę „Gott der Herr ist Sonn und Schild” BWV 79 oraz kantatę „Ein feste Burg ist unser Gott” BWV 80. J. S. Bacha, dyr. prof. Sirkka-Liisa Kaakinen-Pilch.

 

Studio wokaLOVE

 

W naszym studiu uczyć się śpiewu mogą dzieci, młodzież oraz osoby dorosłe. Zapraszmy wszystkich, którzy chcą uczyć się śpiewać i rozwijać swoje umiejętności.

Kiedy: Dni i godziny zajęć dobierane są wyłącznie indywidualnie

Gdzie: filia Ośrodka Kultury Górna - Strefa Kultury Otwartej przy ul. Jagiellonki 4 (Olechów)

Jak: zajęcia są prowadzone w trybie indywidualnym lub w parach

Czas trwania zajęć: Lekcje trwają 45 min. w trybie indywidualnym lub w parach

Zapisy: sekretariat@gorna.pl  tel. 42 684 51 02, 42 684 66 47 wewn. 25

Cena:

20 zł/ zajęcia indywidualne jednorazowe
15 zł/ zajęcia w parze jednorazowe
80 zł/ zajęcia indywidualne za miesiąc (4 zajęcia)
60 zł/ zajęcia w parze za miesiąc (4 zajęcia)

Chcesz wziąć udział w zajęciach próbnych? Żaden problem - opłać tylko jedną lekcję, sprawdź nas i podejmij decyzję, czy zostaniesz na stałe.

Zajęcia wokalne w Ośrodku Kultury Górna prowadzi Monika Kujawa (sopran)

Magister edukacji artystycznej. Nauczyciel muzyki, plastyki i oddziału przedszkolnego w szkołach podstawowych i gimnazjalnych, instruktor muzyki i plastyki w Ośrodku Kultury Górna od 2008 roku. Brała udział w różnych kursach w zakresie technik plastycznych i warsztatów muzycznych m.in. decupage, filcowanie, muzyczny przekaz pozawerbalny, zabawa z piosenką. Certyfikowany grafika, 25-cio letnia tancerka i wokalistka Zespołu Pieśni i Tańca "Łódź". Zdobyła nagrody: II miejsce w XIV Konkursie Tańców Polskich "WARMIA"; III miejsce w 7 Mistrzostwach Polski w Tańcach Polskich Wilanów; szereg dyplomów i podziękowań m.in. w związku z wydaniem pierwszej płyty Chóru Uniwersytetu Łódzkiego i jej zagraniczną prezentację, jak i za pracę artystyczną w Zespole Pieśni i Tańca "Łódź" i udział w organizacji Koncertu Galowego z okazji jubileuszu istnienia Zespołu. Jej zainteresowania to taniec, śpiew, DIY, podróże, wędrówki górskie.