Wspólna zabawa, twórcze i cyrkowe wybryki dla dzieci, rodziców/dziadków/opiekunów w Ośrodku Kultury Górna. By pozanać pełną odfertę Rodzinnych Warsztatów Artystycznych zapraszamy do poszczególnych zakładek.

 • PODRÓŻE ZE SZTUKĄ, na których bawimy i tańczymy się przy muzyce oraz wykonujemy prace plastyczne. Comiesięczne warsztaty prowadzą Małgorzata Marszałkowska i Ryszard Tobiański.
  Koszt zajęć: 5 zł od osoby Więcej informacji TU

   
 • CYRKOMOTORYKA to nowa propozycja dla rodzin. Takie spotkania kształtują sprawność fizyczną, świadomość ciała i koordynację, ale przede wszystkim zaufanie – zacieśniają więzi. Zapraszamy do udziału dzieci w wieku 3-7 lat – koniecznie w towarzystwie dorosłego opiekuna. Gwarantujemy dużo śmiechu i wiele radosnych przytulańców. Warsztaty odbywają się w wybraną sobotę w mieisącu.
  Koszt zajęć: 5 zł od osby (10 zł za parę rodzic dziecko) Więcej informacji TU

   
 • SENSORKI, czyli sensobrudząca plastyka to zajęcia skierowane do dzieci siedzących od 8 miesiąca życia do 4 lat. W zajęcia aktywnie zaangażowani są także rodzice, pomagając swoim pociechom jak najefektywniej wykorzystać ten czas. Czas trwania: 45 minut.
  Koszt: 20 zł od dziecka, Rodzice mogą brudzić się za darmo :) Więcej informacji TU