PLAC ZABAW TWÓRCZYCH

EDYCJA 2020

 

Już 19 lipca 2020 w godz. 15:00 - 18:00 w Ogrodzie Ośrodka Kultury Górna odbędzie się Inauguracja Placu Zabaw Twórczych.

Wydarzenie to otworzy cykl wakacyjnych akcji artystycznych realizowanych w plenerze, skierowanych do rodzin z dziećmi. Program obejmuje warsztaty artystyczne, prezentacje przedstawień i koncertów. Zapraszamy wszystkich mieszkańców, a w szczególności rodziny z dziećmi w wieku do 12 roku życia.

Zapewniamy Was, że wszystkie wydarzenia zostaną zorganizowane według wytycznych, żebyście czuli się w pełni zaopiekowani i bezpiecznie - jak w domu. Bo Ośrodek Kultury Górna to jest przede wszystkim Wasz Dom - przecież wspólnie go tworzymy. Czujcie się jak u siebie ❤

 

 

Wszystkie wydarzenia są bezpłatne.

Więcej informacji i zapisy mailowo: projekty@gorna.pl lub telefonicznie: 501 180 647

 


HARMONOGRAM:

19 lipca | NIEDZIELA | godz. 15:00 - 18:00


INAUGURACJA PLACU ZABAW TWÓRCZYCH.
W ramach hucznego otwarcia zapraszamy wszystkich na międzypokoleniowe warsztaty z tworzenia map pamięci z Jakobowska jako vj oraz warsztaty teatralne z grupą K I P I S Z dla dzieci i rodziców.
Miejsce: Ogród Ośrodka Kultury Górna, ul. Siedlecka 1

 

WARSZTATY Z TWORZENIA MAP PAMIĘCI

Jak brzmi Wasze miejsce zamieszkania? Jak pachnie rodzinny dom, a jak kamienica? Mapa wspomnień to propozycja warsztatów video dla tych, którzy chcą podzielić się swoimi wspomnieniami i zapisać je za pomocą filmu video lub fotografii. Jakie są nasze podwórka - każdy widzi. Ale jak brzmią - to już nie jest takie oczywiste. Na video zostaną pokazane krótkie video lub foto realizacje o konkretnych miejsca na mapie Łodzi, a także tutorial o tym, jak zrealizować taką mapę wspomnień samemu – mapę z miejscami, z którymi wiążą się wspomnienia związane z zapachami, postaciami, obrazami czy emocjami.

Prowadzenie: Justyna Jakóbowska, Karina Madej

Justyna Jakóbowska –animator działań plastycznych, absolwentka Wydziału Edukacji Wizualnej łódzkiej ASP. Współpracowała między innymi z firmami: DADA, Kreska, Magenta, Zaczarowany Ołówek,MOMAKIN, gdzie prowadziła zajęcia plastyczne i filmowe dla dzieci i dorosłych. Współpracowała z Centrum Dialogu im. Marka Edelmana. Prowadziła grupę plastyczną w domu kultury Lutnia w roku szkolnym 2015/2016. Współtworzyła wydarzenia kulturalne aktywizujące Łodzian, podczas których prowadziła autorskie warsztaty plastyczne dla dzieci.

Karina Madej – artystka plastyk w Ośrodku Kultury Górna, animatorka kultury, edukatorka, z wykształcenia filozofka, absolwentka Akademii Sztuk Pięknych w Łodzi. Od 2012 roku pracuje z różnorodnymi grupami –dziećmi (w tym z domów dziecka, z uchodźcami), z młodzieżą, dorosłymi, również z osobami z niepełnosprawnością intelektualną. Prowadziła autorskie warsztaty w Laboratorium Działań Artystycznych na ASP w Łodzi, współpracowała z Atlasem Sztuki, licznymi organizacjami pozarządowymi w Łodzi (m.in.: Edukabe, Fundacją Rozwoju Demokracji Lokalnej, Stowarzyszeniem Na Rzecz Rozwoju Działalności Dzieci i Młodzieży im . A Gołąba), była edukatorką w Muzeum Łazienki Królewskie.

...................................................................................................................................................................

WARSZTATY TEATRALNE Z GRUPĄ KIPISZ - ZBIÓRKA W BAZIE

Guma od majtek, długi sznur, kapsel i plastikowe butelki… kilka przedmiotów i nieskończenie wiele pomysłów na wspólną zabawę. Podwórkowe harce i przygody zapadają w pamięć na lata a cechują je prostota, wyzwania i wspólna energia. Zapraszamy na dynamiczny warsztat teatralny, na którym zabawy znane od lat poddamy twórczemu recyklingowi. Będziemy się brudzić, śpiewać, skakać, budować, montować i krzyczeć. Ubierzcie się wygodnie, możecie zabrać ze sobą plastikowe butelki, stare materiały, pudełka, gazety, kapsle.

Prowadzenie: grupa KIPISZ:

 

Katarzyna Gorczyca

Absolwentka Wydziału Teatru Tańca w Bytomiu (PWST im, L. Solskiego w Krakowie). Jako aktorka tancerka współpracowała z Teatrem Śląskim im. St. Wyspiańskiego,Teatrem Komedia w Warszawie, Teatrem ZAMIAST w Łodzi, Ośrodkiem Praktyk Teatralnych w Gardzienicach, Teatrem Alatyr. Jest współzałożycielką grupy LineAct, w której pełni rolę reżysera oraz aktora tancerza. www.lineact.pl. Jest członkiem zarządu Fundacji Teatr ZAMIAST, oraz inicjatorem przestrzeni improwizacji osobistej KIPISZ. Tworzy wraz z Oskarem Malinowskim kolektyw GORCZYCA/ MALINOWSKI: choreografia #DBRMPP otrzymała I nagrodę na konkursie choreograficznym 321 w Krakowie oraz II nagrodę podczas Warszawskiej Platformy Tańca.  Stypendystka Prezydenta Miasta w Łodzi (stypendium dla osób zajmujących się działalnością artystyczną) w roku 2018.

Majka Justyna

Tancerka, wokalistka, performerka, praktykuje i uczy Ashtanga Jogi. Członkini Stowarzyszenia Teatralnego CHOREA, gdzie produkuje spektakle i koncerty oraz koordynuje projekty edukacyjne i społeczne. Zajmuje się pracą z ciałem i tańcem od 5 roku życia, począwszy od tańca ludowego w Zespole Pieśni i Tańca Ludowego "Harnam", przez klasykę, po taniec współczesny oraz kontakt improwizację i tango argentyńskie. Praktykuje Ashtanga Jogę skupiając się na aspekcie terapeutycznym, równomiernym rozwoju ciała, zapobieganiu kontuzjom oraz odnajdywaniu harmonii miedzy ciałem a umysłem. Wraz z przyjaciółmi współtworzy w Łodzi KIPISZ-przestrzeń improwizacji osobistej. Współpracowała z różnymi artystami przy projektach teatralno-tanecznych: m.in. z Yukari Uto nad performancem "Nigero", z Zorką Wollny przy etiudzie "Muzeum" i "Kompozycji na 12 aktorów i zakłady Lido", z duetem vj-ów ElektroMoon, przy ediudach filmowych "Tactum" i "Grzeczny-grzeszny"; brała udział w performancach tanecznych, "Flying Circus", "Wózek Warhola" i wielu działaniach site-specific. Od 2011r. bierze udział w spektaklach Teatru CHOREA: "Oratorium Dance Project", "Bachantki", "Szczelina", "Derby", "Oratorium ziemi", „2.0.4.5.Opera metafizyczna” oraz koncertach: "Gilgamesz", "Pieśni Świata", "Engi vengi - pieśni bułgarskie", "Spojrzystość", „Lulabajki”.

Paweł Grala

Choreograf, tancerz, pedagog tańca, improwizator. Absolwent Akademii Muzycznej w Łodzi. Od 2009-2016 roku tancerz zespołu Pracownia Fizyczna. Pracował z choreografami i reżyserami z Polski i z zagranicy m.in.: Leszkiem Bzdylem/Katarzyną Chmielewską, Davidem Zambrano, Rosanną Gamson, Robertem Haydenem, Ray'em Chungiem, Sławkiem Krawczyńskim/Anną Godowską, Rafałem Dziemidokiem, Kayą Kołodziejczyk, Joanną Leśnierowską, Pawłem Miskiewiczem, Tomaszem Rodowiczem, Maciejem Sobocińskim. Rozpoczął własną praktykę reżysera i choreografa współtworząc spektakle "Ćmy", "9.81", “Matryca[Prześwit]”- laureat konkursu The Best OFF, “Bez powtórzeń”, “Dual Fusion” oraz performance "Logografowie. W ruchu." wieńczący rezydencję w Galerii Sztuki Współczesnej w Opolu. Uczestnik Summer Course Improvisation w Amsterdamie pod kierunkiem Katie Duck oraz Alternatywnej Akademii Tańca w Poznaniu/Art Station Foundation. W celu zgłębiania wiedzy i doświadczeń zainicjował powstanie kolektywu "Czas Na Nic" oraz stworzenie Przestrzeni Improwizacji Osobistej - KIPISZ (www.kipisz.pl).

Joanna Jaworska-Maciaszek

Jako tancerka pracuje z Teatrem O.de.la w Rzeszowie przy produkcjach “Macondo”, “Harey” oraz “SOMA” w choreografii Marty Bury. Tancerka Pracowni Fizycznej prowadzonej przez Jacka Owczarka w Łodzi. W ramach zespołu zatańczyła w spektaklach “Meandrująca rzeka”, “A3” oraz “Re:akcja”, która prezentowana była na Polskiej Platformie Tańca. Współpracowała z choreografami z Polski i zagranicy min. Rosaną Gamson - World Wide (Los Angeles). Tancerka w spektaklu “Matryca, Prześwit ⅛” Pawła Grali wyróżnionego w konkursie The best OFF. Stworzyła choreografię do spektaklu “2045 Miniopera Metafizyczna” w reżyserii Tomasza Rodowicza. Współorganizatorka interdyscyplinarnych spotkań improwizacyjnych KIPISZ w Łodzi. Nauczycielka tańca współczesnego. Współpracowała z instytucjami kultury i sztuki: Muzeum Sztuki w Łodzi, Teatr Pinokio, Teatr Chorea, Teatr Nowy, Grupa LineAct. Uczestniczyła w wielu warsztatach, szkoleniach, coaching projektach i masterclasses z wysokiej klasy nauczycielami z polski i zagranicy.

Maciej Maciaszek

Aktor, muzyk, kompozytor, trębacz, samouk. Edukację muzyczną rozpoczął w grójeckiej Orkiestrze Straży Pożarnej. Jednak głównym polem jego zainteresowań był Jazz. Jest jednym z trzech kompozytorów w spektakularnym projekcie Teatru Chorea Oratorium Dance Project, gdzie tworzył współczesną muzykę antyczną na orkiestrę i chór Filharmonii Łódzkiej, kwartet jazzowy i chór Chorei. Od kilku sezonów współpracuje z choreografką Martą Bury i jej Teatrem O.de.la. Skomponował muzykę do jej czterech spektakli: Harey, Edyp, Oka Mgnienie, Ciało, Koniec, początek. Soma. W ostatniej edycji DT stworzył muzykę do spektaklu Matryca Pawła Grali. W muzyce interesuje go interaktywność, improwizacja, budowanie wielowymiarowych przestrzeni dźwiękowych, wykorzystanie nowych technologii i sztucznej inteligencji.

 

Barbara Południak

Tancerka, performerka, eksperymentująca w pracy z własnym ciałem, studentka III roku kulturoznawstwa na Uniwersytecie Łódzkim. Wychowanka Studia Baletowego Laili Arifuliny oraz Studia Aktorskiego przy Teatrze Maska w Rzeszowie. Związana z Teatrem O.de.la., brała udział w spektaklu Edyp oraz performansie “Ciało” inspirowanego twórczością Lewisa Carolla w reż.i Marty Bury. Jest twórcą performansu “Intymność” w ramach akcji “Stop motion. 3.1” na Księżym Młynie organizowanej przez Martę Ostajewską. Stworzyła performans “KOŁO tego co nas dotyka czy” w przestrzeni Uniwersytetu Łódzkiego. Brała udział w spektaklu “LEPIEJ*” w reż. Katarzyny Gorczycy. Współtworzy spektakle edukacyjne dla dzieci o treści ekologicznej tj. Zielony Kapturek oraz Podwodny Świat. Prowadzi warsztaty ruchowe z podopiecznymi Fundacji Działania w Łodzi. Kolektywnie tworzy przestrzeń improwizacji osobistej KIPISZ w Łodzi.

 

POZOSTAŁE TERMINY WARSZTATÓW:

22 lipca | ŚRODA | godz. 10:00 - 13:00
Mail Art i kreatywne pocztówki 3D - warsztaty artystyczne w ogrodzie.
prowadzenie: Karina Madej

29 lipca | ŚRODA | godz. 10:00 - 13:00
warsztaty plastyczne w ogrodzie - rzeźby
prowadzenie: dr Beata Marcinkowska

*Na warsztatach dzieci wraz z opiekunami wykonają gipsowe obrazki - Pocztówki z podwórka. Będą to odlewy z formy wykonanej w glinie.

1 sierpnia | SOBOTA | godz. 12:00 - 15:00
Koncert Studia Piosenki, artystyczne podchody i animacje w ogrodzie oraz warsztaty String Art.

5 sierpnia | ŚRODA | godz. 10:00 - 13:00
warsztaty upcyklingowe - ekologiczna biżuteria z t-shirtów lub odpadów poprodukcyjnych
prowadzenie: Fundacja Up-life

12 sierpnia | ŚRODA | godz. 10:00 - 13:00
Legendy Miejskie - warsztaty artystyczne w ogrodzie
prowadzenie: dr Małgorzata Stasiak

17 sierpnia | PONIEDZIAŁEK | godz. 16:00 - 19:00
Akcja performatywna "Sztuka (jak) żywa" na terenie Łodzi.
prowadzenie: grupa K I P I S Z

19 sierpnia | ŚRODA | godz. 10:00 - 13:00
- warsztaty plastyczne w ogrodzie - rzeźby
prow. dr Beata Marcinkowska
- Legendy Miejskie - warsztaty video w ogrodzie
prow. dr Małgorzata Stasiak

23 sierpnia | NIEDZIELA | godz. 11:00 - 14:00
Rodzinny piknik, animacje i warsztaty artystyczne w ogrodzie.
Fotograficzne podchody.

26 sierpnia | ŚRODA | godz. 10:00 - 13:00
warsztaty artystyczne w ogrodzie - rzeźby
prowadzenie: dr Beata Marcinkowska

*Na warsztatach dzieci wraz z opiekunami wykonają gipsowe obrazki - Pocztówki z podwórka. Będą to odlewy z formy wykonanej w glinie.

 

POZOSTAŁE TERMINY WKRÓTCE. WIDZIMY SIĘ TAKŻE WE WRZEŚNIU!


***Realizacja projektu możliwa jest dzięki dofinansowaniu ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach programu „Edukacja kulturalna”.

***Na stronie: https://www.gorna.pl/dla-uczestnika-dokumenty-do-pobrania znajdziecie bardzo ważne dokumenty, z którymi prosimy, abyście się zapoznali. Są to m.in. nowy regulamin uczestnictwa w zajęciach oraz oświadczenia o stanie zdrowia uczestnika zajęć lub wydarzeń.

 

 

 

___________________________________________________________________________

Obecna sytuacja uniemożliwia długoterminowe planowanie. Dlatego też terminy będą podawane na bieżąco, maksymalnie z 2-tygodniowym wyprzedzeniem. Jeśli przebieg epidemii będzie negatywny, wydarzenia zostaną przeniesione do internetu. Informujemy natomiast, że Ośrodek Kultury Górna zakłada w okresie wakacji realizację 10 wydarzeń objętych cyklem pn. „Plac Zabaw Twórczych”. Zakładamy realizację wydarzeń przez całe wakacje w każdą środę w godz. 10:00 -13:00. Wszystkie wydarzenia są bezpłatne, ale będzie obowiązywać mailowa rezerwacja miejsc: promocja@gorna.pl

 

 

Poniżej prezentujemy nową identyfikację wizualną naszego flagowego projektu:

 

* O PROJEKCIE:

„Plac Zabaw Twórczych. Pocztówka z podwórka“ to wydarzenie dla rodzin, pełne twórczych wybryków. To okazja nie tylko do spontanicznego eksperymentowania ze sztuką, ale też do spędzenia wspólnie czasu w radosnej, twórczej atmosferze.


To już szósta edycja „Placu Zabaw Twórczych” – projektu edukacyjno-artystycznego, propagującego interdyscyplinarne i nowoczesne metody edukacji kulturalnej. Dla najmłodszych uczestników to przede wszystkim czas pełen działań twórczych, podczas których poznają sztukę, czerpią radość z obcowania z nią oraz wyzwalają kreatywność. To także czas dla dorosłych - rodziców i edukatorów, którzy podczas wspólnych twórczych wybryków doskonalą umiejętność współodczuwania i komunikacji z dziećmi. To przede wszystkim wspaniale spędzony razem czasem. 

 

Edycja w roku 2020 pod hasłem „Plac Zabaw Twórczych. Pocztówka z podwórka" jest przedsięwzięciem innowacyjnym, dostosowanym do trendów tworzenia działań kulturalnych poza murami instytucji. Takie działanie wpływa pozytywnie na postrzeganie własnej dzielnicy czy osiedla jako miejsca, wartościowego i ważnego, a także na postrzeganie kultury samej w sobie jako ważnego obszaru samorealizacji, aktywności i rozwoju. Pragniemy odkrywać „nasze miejsca” na nowo, nadając im pozytywną wartość. Wybrane osiedla Łodzi objęliśmy "kulturalną" kuratelą. Naszym celem jest bowiem zwrócenie uwagi na elementy dziedzictwa kulturowego, które są w naszym bezpośrednim otoczeniu - często nieznane, zapomniane, niedostrzegane.

 

NASZA INSPIRACJA I TEMAT PRZEWODNI

Istotną rolę w kreowaniu programu "Placu Zabaw Twórczych" w 2020 roku pełni mail art szyli "sztuka poczty". To rodzaj działalności artystycznej, kierunek w sztuce drugiej połowy XX wieku, korzystający z poczty jako medium sztuki i narzędzia artystycznego. Każdy warsztat zostanie podsumowany własnoręcznym wykonaniem przez uczestników tytułowej "pocztówki z podwórka", która będzie jednocześnie ewaluacją i dokumentacją warsztatu, jak i formą przekazu artystycznego, próbą stworzenia alternatywnego obiegu sztuki, kanału ułatwiającego dotarcie do szerszego grona odbiorców.

 

Proponowany przez nas Plac Zabaw jest przestrzenią bezpieczną i twórczą, miejscem :

• zabawy ze sztuką

• odkrywania sztuki jako obszaru ekspresji (bycie nie widzem lecz użytkownikiem)

• łączenia sztuki z codzienną aktywnością

• rozwoju kreatywności

• zdobywania kompetencji kulturowych

• kształtowania tożsamości związanej z miejscem zamieszkania.

 

 

Więcej informacji znajdą Państwo na www.gorna.pl oraz www.facebook.com/PlacZabawTworczych

 

_______________________________________________________________________________________

 

EDYCJA 2019

Plac Zabaw Twórczych / Wakacyjne interwencje artystyczne

 

TWÓRCZE ZAKOŃCZENIE WAKACJI W OŚRODKU KULTURY GÓRNA

W cieniu drzew w Ogrodzie Ośrodka Kultury Górna 24 sierpnia (sobota) między 11.00 a 15.00 rodzinnie spędzimy czas na artystycznych wybrykach.

Na tym artystycznym pikniku, czekać na Was będzie wiele atrakcji: od WIELKOformatowych warsztatów malarskich, przez muzyczne zmagania w BeatBox’owym stylu po przebieranki w stylu cosplay pod hasłem „I ty możesz być super bohaterem”.

Dla fanów sztuki brudząco-zaangażowanej przygotowaliśmy warsztat quazi fotograficzny - cyjanotypia, czyli zdjęcia w kolorze nieba. A dla tych co chcą chwile odpocząć będzie specjalnie zaaranżowana baza „książkowego mola”, gdzie wspólnie z naszym partnerem Biblioteką Miejską w Łodzi będziemy czytać książki dla dzieci i młodzieży. Zbudujemy również najbardziej skomplikowaną maszynę świata - maszynę Goldberga. Dzień pełen wrażeń zakończy Interaktywne przedstawienie dla dzieci „Wielki Odkrywca”.
 

Nie pozostaje Wam nic innego jak zabrać koc oraz coś do jedzenia i przybyć z całą rodziną na Plac Zabaw Twórczych.
Wydarzenie jest otwarte dla wszystkich, którzy lubią się pobrudzić i kochają sztukę oraz dobrą twórczą zabawę w rodzinnym gronie.

Pożegnajmy te wakacje razem!

WSTĘP WOLNY

Program:
od godz. 11:00

- Wielkoformatowy warsztat WAKACJE OTTO MISIA- POWRÓT Z PTASIEJ WYSPY z Fundacja Przędzalnia Sztuki
- Muzyczny warsztat beatbox’owy z Mateusz 'deser' Deska
- Technika szlachetna - cyjanotypia, czyli zdjęcia w kolorze nieba
- Jesteś super bohaterem – popartowa ścianka fotograficzna
- Baza mola książkowego z Biblioteka Miejska w Łodzi Filia nr 71
- Malowanie graffiti z Bartosz Chmielewski
- Cyrkowe animacje
- Przeplatanki
- Maszyna Goldberga
- Gry XXL


godz. 14.00:
Interaktywne przedstawienie dla dzieci „Wielki Odkrywca”

Miejsce: Ogród Ośrodka Kultury Górna w Łodzi
(ul. Siedlecka 1)
www.gorna.pl
Chcesz zapytać o więcej?
@: projekty@gorna.pl
(: : 501 180 647


organizator
Ośrodek Kultury Górna
Strefa Kultury Otwartej
zadanie współfinansowane ze środków Miasta Łodzi
Łódź pełna kultury
patronat medialny
MiastoDzieci.pl - inspiracje dla rodziców i dzieci
partner
Biblioteka Miejska w Łodzi

 

Szalona podróż ze sztuką, wielkoformatowe instalacje, warsztaty dźwiękowe, warsztaty malarskie oraz koncert zespołu Czereśnie. „Plac Zabaw Twórczych“ to wydarzenie dla rodzin, pełne twórczych wybryków. To okazja nie tylko do spontanicznego eksperymentowania ze sztuką, ale też do spędzenia wspólnie czasu w radosnej, twórczej atmosferze.


To już piąta edycja „Placu Zabaw Twórczych” – projektu edukacyjno-artystycznego, propagującego interdyscyplinarne i nowoczesne metody edukacji kulturalnej. Dla najmłodszych uczestników to przede wszystkim czas pełen działań twórczych, podczas których poznają sztukę, czerpią radość z obcowania z nią oraz wyzwalają kreatywność. To także czas dla dorosłych - rodziców i edukatorów, którzy podczas wspólnych twórczych wybryków doskonalą umiejętność współodczuwania i komunikacji z dziećmi. To przede wszystkim wspaniale spędzony razem czasem.

 

Tegoroczna edycja „Placu Zabaw Twórczych” to dwa plenerowe artystyczne pikniki, gdzie przestrzeń staje się pretekstem do działań. „Nasz projekt skierowany przede wszystkim do tych, którzy dopiero inicjują swój kontakt ze sztuką. Zależy nam, by przestrzeń tej inicjacji niosła z sobą jak najwięcej pozytywnych emocji, doświadczeń, skojarzeń”  – tłumaczy Agata Dawidowicz, dyrektor Ośrodka Kultury Górna. Stąd podtytuł tegorocznej edycji: „Wakacyjne interwencje artystyczne”.

Dzięki dofinansowaniu ze środków Urzędu Miasta Łodzi, tegoroczna edycja „Placu Zabaw Twórczych” dziać będzie się na Olechowie w Parku „Źródła Olechówki” już 23 czerwca 2019 r. oraz na Górnej w Ogrodzie Ośrodek Kultury Górna 24 sierpnia 2019 r.

 

Powitajmy lato razem!

23 czerwca 2019 – Plac ZabawTwórczych na Olechowie

Wydarzenie jest otwarte dla wszystkich.


Program
od 12:00

-Mali dekonstruktorzy- wielkoformatowy warsztat malarski

-Rozkminiamy emotki – warsztaty łączące słowo i obraz

-Zwierzotwory - warsztat DIY

-Partytury z architektury- warsztat dźwiękowy

-Maszyna Goldberga

- Gry XXXL


15.00 Koncert zespołu Czereśnie

www.czeresnie.bandcamp.com/

Miejsce: Park "Źródła Olechówki" w Łodzi (przy ul. Bolka Świdnickiego)

Chcesz zapytać o więcej?
@: projekty@gorna.pl
(: : 501 180 647

organizator
Ośrodek Kultury Górna
Strefa Kultury Otwartej

zadanie współfinansowane ze środków Miasta Łodzi
Łódź pełna kultury

patronat medialny
MiastoDzieci.pl - inspiracje dla rodziców i dzieci

partnerzy
Fundacja Przędzalnia Sztuki
Fundacja Działania

Więcej informacji o #PlacZabawTwórczych na

www.facebook.com/PlacZabawTworczych
 

Minione edycje: