Choć to zupełna nowość w naszej ofercie programowej, to już cieszy się ogromnym zainteresowaniem. Przedstawiamy niebanalną propozycję dla dzieci w wieku 6 - 10 lat. Nasza Mała Akademia już niebawem zacznie podążać tropem sztuki, pozwalając dzieciom swobodnie doświadczać procesu tworzenia, a jednocześnie poznawać teorię sztuki i jej różne nurty. Cykl warsztatów w połączeniu z historią sztuki w przyswajalny dla dzieci sposób przybliży zagadnienia sztuki i kultury oraz zachęci do samodzielnego inicjowania działań artystycznych. Poprzez stymulowanie kreatywności i otwartości na artystyczne eksperymenty, chcemy pokazać dzieciom, że w twórczości liczy się nie tylko efekt końcowy pracy, ale też sam proces jest niezwykle ważny i rozwijający.


Picasso powiedział kiedyś, że "wszystkie dzieci są urodzonymi artystami, a problemem jest pozostać artystą, gdy się dorasta". Na naszych zajęciach sprawiamy, że kreatywność nigdy nie śpi i jesteśmy wręcz pewni, że obudzimy na dobre w Twoim dziecku wewnętrznego artystę, który pozostanie z nim nawet, gdy dorośnie!

 

Zajęcia odbywają się raz w wybrane wtorki raz w miesiącu od godz. 17:00 w Ośrodku Kultury Górna.

Na warsztaty obowiązują zapisy, a liczba miejsc jest ograniczona. Śpiesz się, bo nasze artystyczne lekcje są zaplanowane tylko raz w miesiącu.

Koszt: 30 zł


Zarezerwuj miejsce już dziś:
k.madej@gorna.pl
tel. 42 684 66 47