STUDIO PIOSENKI - lekcje śpiewu

Osoby czerpiące radość ze śpiewu zapraszamy na indywidualne zajęcia wokalne. Program zajęć obejmuje: 

  • emisję głosu,
  • ćwiczenie słuchu muzycznego,
  • ćwiczenie poczucia rytmu,
  • pracę z mikrofonem,
  • interpretację piosenki.

Pod kierunkiem instruktora mogą ćwiczyć dzieci oraz młodzież (a także dorośli).
Zapraszamy
we wtorki, środy, czwartki i piątki  – godziny ustalane są indywidualnie.


Koszt:
Zajęcia indywidualne: 100 zł. - cena za miesiąc zajęć

  • 25 zł. - zajęcia próbne 

Zajęcia w parach: 80 zł. - cena za miesiąc zajęć

  • 20 zł. - 1 zajęcia

Zapisy pod nr tel. 42-684-66-47, 501 180 652
Zajęcia wokalne w Ośrodku Kultury Górna prowadzi Michał Gośliński (kontratenor)

 

W roku 2016 zdobył tytuł magistra sztuki w klasie śpiewu solowego ad. dr hab. Anny Radziejewskiej na Uniwersytecie Muzycznym Fryderyka Chopina w Warszawie. Posiada również tytuł magistra sztuki w klasie altówki na Akademii Muzycznej im. G. i K. Bacewiczów w Łodzi. Ukończył też staż artystyczny w specjalności śpiewu solowego.
Uczestniczył w licznych międzynarodowych warsztatach wokalnych w klasie śpiewu u takich pedagogów jak: Artur Stefanowicz, Jadwiga Rappe, Cezary Szyfman, James Oxley, Dirk Snellings, Jan Van Elsacker. Brał udział w międzynarodowych konkursach wokalnych m. in. w Dublinie i w Rzymie. W roku 2012 zadebiutował jako kontratenor w spektaklu TOV/DOBRO, reżyserowanym przez Rosanna Gamson/World Wide i Teatr Chorea – premiera miała miejsce w Teatr Nowy w Łodzi.
Współpracuje z zespołami jak La Tempesta i  Capella Cracoviensis. Ponadto z zespołem Narodowego Forum Muzyki we Wrocławiu i orkiestrą Il Giardino Armonico pod dyrekcją Giovanniego Antonniniego wykonywał „Brockes Passion” G.F. Telemanna na Festiwalu Wratislavia Cantans. Występuje również z Orkiestrą Barokową Akademii Muzycznej w Krakowie, z którą ostatnio wykonywał kantatę „Gott der Herr ist Sonn und Schild” BWV 79 oraz kantatę „Ein feste Burg ist unser Gott” BWV 80. J. S. Bacha, dyr. prof. Sirkka-Liisa Kaakinen-Pilch.

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

MUSICALOWY ZESPÓŁ WOKALNY

Stwórzmy scenę Off-Broadway na Górnej i rozśpiewajmy całą Łódź. Zapraszamy do zespołu młodzież i osoby dorosłe. Mamy nadzieję rozwijać Waszą pasję i umiejętności wokalne poprzez przygotowanie i prezentację programu scenicznego.

 

Zajęcia odbywają się we wtorki, w godzinach 18.00 - 20.00

Koszt:
80 zł.  
- cena za miesiąc zajęć

  • 20 zł. - zajęcia próbne

60 zł. - cena za miesiąc zajęć - zniżka dla uczestników Studia Piosenki.  

  • 15 zł. - zajęcia próbne

Zapisy pod nr tel. 42-684-66-47, 501 180 652
Zespół musicalowy w Ośrodku Kultury Górna prowadzi Anna Werecka    

 

 

 

 

Anna Werecka (mezzosopran)

Absolwentka Akademii Muzycznej w Łodzi, w klasie prof. Grażyny Krajewskiej-Ambroziak. W roku 2008 uzyskała dyplom z wyróżnieniem. Aktualnie jest doktorantką oraz wykładowcą macierzystej uczelni. Debiutowała w Teatrze Wielkim w Łodzi partią Amastris w studenckiej premierze opery Serse G.F. Haendla. Rok później zagrała rolę Cherubino w Le Nozze di Figaro W.A. Mozarta.W grudniu 2009 roku wykreowała partię tytułową w operze Giulio Cesare in Egitto G.F. Haendla pod kierownictwem muzycznym Paula Esswooda. W 2011 roku wzięła udział w międzynarodowym tournée koncertowym śpiewając partię altową w Mszy h-moll J.S. Bacha pod dyrekcją Sigiswalda Kuijkena w ramach L’Académie baroque européenne d’Ambronay.
W 2012 roku zdobyła nagrodę dla Najlepszego Mezzosopranu na Międzynarodowym Konkursie Wokalnym im. F. Mattiucci w Canelli (Włochy). Jej repertuar obejmuje liczne partie operowe począwszy od dzieł Monteverdiego, poprzez partie z oper G.F. Haendla, W.A. Mozarta oraz G. Rossiniego. Brała udział w festiwalach takich jak: Festival d’Ambronay, Pavia Barocca, Festival International Toulouse les Orgues, Wratislavia Cantans, Musica Moderna. Dokonywała nagrań dla Telewizji Mezzo, firmy fonograficznej Dux, TVP Łódź, Radia Łódź i innych rozgłośni lokalnych. Jej największą pasją jest muzyka barokowa a w szczególności włoska opera seria. Jest członkiem Łódzkiego Towarzystwa Muzyki Dawnej zajmującego się propagowaniem inicjatyw artystycznych z zakresu wykonawstwa muzyki barokowej.
Anna Werecka jest także pedagogiem śpiewu. Prowadziła liczne warsztaty wokalne dla młodzieży i dorosłych oparte na metodach własnego autorstwa.