FERIE BEZ NUDY NA OLECHOWIE

Ferie bez nudy to wyzwanie dla animatorów z Ośrodka Kultury Górna. Tym razem zapraszamy na Olechów do Strefy Kultury Otwartej. Od poniedziałku do piątku prawie przez cały dzień organizujemy serię 2-godzinnych warsztatów. Dzieci będą uczyć się żonglerki, odkrywać świat sztuki, tworzyć, malować, teatralnie improwizować i grać w najnowsze gry planszowe.

Można wybrać pojedyncze warsztaty albo zapisać się na kilka wybranych - i w ten sposób spędzić z nami prawie cały dzień. Do udziału zapraszamy dzieci w wieku 7-12 lat. Każda forma warsztatowa trwać będzie 2 godziny. Koszt dwugodzinnego warsztatu 10 zł od osoby. Liczba miejsc jest ograniczona – obowiązuje kolejność zgłoszeń: strefa@gorna.pl

Bloki warsztatowe od poniedziałku do piątku dla max. 10 osób odbędą się wg harmonogramu:
g. 9-11 PODRZUĆ! ZŁAP! / żonglerka
g. 11-13 ALE SZTUKA! / plastyka
g. 13-15 OTTO IMPRO! / teatr impro
g. 15-17 ZGRAJMY SIĘ! / rozgrywki w planszówki


MIEJSCE:
Strefa Kultury Otwartej – filia Ośrodka Kultury Górna, ul. Jagiellonki 4, lokal 43 (blok 216).

 


HARMONOGRAM I OPIS WARSZTATÓW:

• PODRZUĆ! ZŁAP!
Uczestnicy warsztatu będą mieli szansę spróbować żonglerki piłeczkami i maczugami. Ćwiczyć będą koordynację, uwagę i refleks. Zajęcia poprowadzi certyfikowana pedagożka cyrku Zuzanna Jarmakowska.

poniedziałek – piątek g. 9-11
koszt: 10 zł./os

• ALE SZTUKA!
Zachęcamy dzieci do twórczej zabawy oraz samodzielnego inicjowania działań artystycznych. Poprzez stymulowanie kreatywności i otwartości na artystyczne eksperymenty, dzieci tworzyć będą niepowtarzalne dzieła sztuki.

poniedziałek – piątek g. 11-13
koszt: 10 zł./os.

• OTTO IMPRO!
W atmosferze ogólnej zabawy dzieci poznawać będą techniki teatru improwizacji. Warsztaty składać się będą z szeregu ćwiczeń, których zadaniem jest rozwijanie kreatywności, umiejętności spontanicznego tworzenia i samodzielnego myślenia.

poniedziałek-piątek, g. 13-15
koszt: 10 zł./os.

• ZGRAJMY SIĘ!
Umożliwiamy dzieciom kontakt z grami planszowymi, zapoznamy z kulturą gier towarzyskich oraz wskażemy możliwości spędzania czasu wolnego. Fascynujący świat nowoczesnych gier bez prądu będzie dla dzieci świetną okazją do wspólnej rozmowy i zabawy z rówieśnikami. Nad całością spotkania z grami planszowymi czuwać będzie Piotr Augustyniak - jeden z inicjatorów najzabawniejszego programu recenzenckiego o grach planszowych na polskim YouTube #PoGraMy.

poniedziałek-piątek, g. 15-17
koszt: 10 zł./os.


INFORMACJE I ZAPISY:
Strefa Kultury Otwartej – filia Ośrodka Kultury Górna
tel. 791 180 127
mail: strefa@gorna.pl


INFORMACJE:
Ośrodek Kultury Górna
tel. 42 684 66 47, 501 180 589
mail: sekretariat@gorna.pl