Z rodziną najlepiej – nie tylko na zdjęciu” - bezpłatna akcja fotograficzna i międzypokoleniowe warsztaty tworzenia kolaży w naszej filii na Olechowie - Strefie Kultury Otwartej.

 

19 stycznia Strefa Kultury Otwartej z okazji Dnia Babci i Dziadka zamieni się w zakład fotograficzny w starym stylu. To wydarzenie dla całych rodzin, pełne artystycznych wybryków, a także okazja do spontanicznego eksperymentowania ze sztuką fotografii oraz przede wszystkim spędzenia wspólnie niedzieli w radosnej, twórczej atmosferze.

Zapraszamy Dziadków wraz z wnuczętami do wykonania unikatowych retro fotografii oraz analogowych twórczych fotomontaży za pomocą techniki kolaż bezpośrednio na wydrukowanych zdjęciach. Rodzice i inni członkowie rodziny oczywiście też są mile widziani. Jesteśmy pewni, że takie oryginalne zdjęcie z pewnością wyróżni się w waszym rodzinnym albumie i będzie piękną pamiątką.

 

Co jeśli nie lubicie się z obiektywem?

Zmieniamy się i zmienia się nasz wygląd. Cudownie jest móc spojrzeć na zdjęcia rodzinne po latach. Spojrzenia bliskich, ich miny. Rysy, które zatarły się nieco z biegiem lat. Pięknie jest dostrzec emocje, które dzieliliśmy, uczucia, którymi bliscy nas obdarzali. Zdjęcia to bezcenna pamiątka, nie odbierajmy jej sobie i swoim dzieciom z powodu kompleksów. Nasz obiektyw Was pokocha. A poza tym, pamiętajcie, że po wydrukowaniu zdjęć, możecie przerobić swoje wspólne fotografie jak tylko chcecie - a to dzięki magiczny sztuczkom kolażu! Wszystkie chwyty dozwolone - byleby nie wycinać siebie ze zdjęć.

 

 

19.01 | godz. 12:30

"Z rodziną najlepiej - nie tylko na zdjęciu" Międzypokoleniowe warsztaty fotograficzno-plastyczne.

Miejsce: Strefa Kultury Otwartej, ul. Jagiellonki 4 (filia Ośrodka Kultury Górna)

Wstęp: wolny