Przyłączamy się do akcji #ZOSTAŃWDOMU i dostarczamy mieszkańcom Łodzi „Kulturę na wynos”. Ta inicjatywa jest okazją do spontanicznego eksperymentowania ze sztuką i obcowania z kulturą w domowych warunkach.

 

Wychodząc naprzeciw obecnej trudnej sytuacji niektóre łódzkie instytucje kultury przynoszą kulturę do domów mieszkańców w formie online. Wśród nich i my - na czas kwarantanny prowadzimy w mediach społecznościowych akcję „Kultura na wynos”. W ramach tego działania pracownicy Ośrodka nagrywają filmy z inspiracjami do kreatywnego spędzania czasu w domu z bliskimi. Pojawiło się już kilka odcinków serii „Kultury na wynos”, każdy z nich jest o czymś innym i dla innej grupy wiekowej, ale wszystkie cieszą się popularnością wśród internetowej społeczności na Facebooku. Oglądajcie nas i bądźcie z nami na łączach kultury!

 

KULTURA NA WYNOS, odc. 5 / dla dzieci i rodziców

KULTURA NA WYNOS, odc. 4 / dla dzieci i rodziców

KULTURA NA WYNOS, odc.3 / dla wszystkich

KULTURA NA WYNOS, odc. 2 / dla Seniorów

KULTURA NA WYNOS, odc. 1 / dla Seniorów

 

Nasz pomysł zrodził się z potrzeby tworzenia. Nie możemy wytrzymać bez kreatywnego działania i przede wszystkim bez kontaktu z odbiorcami, uczestnikami  zajęć i wydarzeń. Zapraszamy wszystkich na naszego Facebooka po świeże dostawy kultury.

 

  Wejdź na naszego Facebooka