Wśród mieszkańców praktycznie każdego miasta można wytypować dwie grupy obywateli. Pierwszą stanowią ludzie, którzy przyjmują bez refleksji wszystko to co ustalą rządzący. Czasami te osoby pomarudzą przy niedzielnym obiedzie na brak szerokiej oferty kulturalno-rozrywkowej, wysokie ceny biletów czy krzywy chodnik pod domem, ale nic z tym dalej nie zrobią. Drugą grupę stanowią ci, którzy chcą na co dzień mieć wpływ na to, co dookoła nich się dzieje. Tacy są właśnie ludzie, którzy biorą udział w konkursie Wykaż Inicjatywę 2019: Przeszłość - Przyszłość!

Ale teraz przyszedł czas na głosowanie w tymże konkursie. Ośrodek Kultury Górna zaprasza wszystkich mieszkańców Łodzi na otwarte głosowanie, na którym wybierzemy wspólnie najlepsze pomysły na inicjatywy.

Twój głos jest ważny! Przyjdź na spotkanie z inicjatorami, którzy startują w konkursie Wykaż Inicjatywę 2019 - wysłuchaj ich pomysłów i wyraź swoją opinię. Jesteś ciekawy, jakie projekty będą realizowane w Twojej okolicy? Weź udział w sesji Ośrodka Kultury Górna 2 lipca o godz. 18:00.

WSTĘP WOLNY