Planszówka na stół, smartfony idą na bok, a my nie jesteśmy tak pochłonięci odpisywaniem na wiadomości czy przeglądaniem Facebooka.

Ośrodek Kultury Górna organizuje kolejne wydarzenie z serii spotkań przy grach bez prądu. Tym razem jednak spotkamy się nie w domu kultury, a w kawiarni, dzięki uprzejmości RONDO Caffe.

Jeśli chcesz odkryć świat gier planszowych i karcianych, poznać nowoczesne tytuły i klasyczne pozycje, przetestować przykładowe gry abstrakcyjne, logiczne, imprezowe i przygodowe, to nasze kulturalne rozgrywki „zGrajmy się na Górnej” są doskonałą okazją.


Wspólna gra planszowa to powrót do tradycyjnych, bezpośrednich relacji. To czas, w którym poznajemy bliżej drugiego człowieka i możemy z nim zbudować prawdziwą więź. Ta bliskość jest nam wszystkim bardzo potrzebna. Sprawia, że czujemy się wartościową częścią grupy. Dodatkowo poprawia nam samopoczucie. Budujemy relacje, wyrażamy emocje i wymieniamy się uśmiechami. Nie zastąpią tego żadne wirtualne komunikatory czy emotikony.


 


Do udziału zapraszamy:

- rodziców z dziećmi, którzy chcieliby poznać nową formę spędzania wolnego czasu, która dostarczy wiele pozytywnych emocji i stanie się przyjemnym, rodzinnym uzupełnieniem tygodnia.
- miłośników gier planszowych, którzy chcą poznać kreatywną i przestrzeń w Łodzi wypełnioną pasją do tzw. „gier bez prądu”;
- wszystkich tych, którzy chcieliby rozpocząć przygodę z grami planszowymi;
- osoby, które posiadają już jakieś gry planszowe, ale nie mają z kim grać, lub chcieliby grać częściej i w nowym gronie (możecie przynieść ze sobą swoją ulubioną grę i zaproponować wspólną rozgrywkę);
- wszystkich, którzy chcą miło, rodzinnie i koleżeńsko spędzić niedzielne popołudnie.

Wydarzenie powstało, by umożliwić Wam kontakt z grami planszowymi, zapoznać z kulturą gier towarzyskich, ułatwić integrację oraz wspólne – bardzo sympatyczne i rodzinne – spędzanie czasu.

Jest to wspaniała okazja do spotkania z przyjaciółmi i nowymi, podobnie myślącymi ludźmi, w rodzinnej atmosferze. Zapraszamy do rozpoczęcia swojej przygody z grami planszowymi.

Nad całością imprezy czuwać będzie #PiotrAugustyniak, jeden z inicjatorów najzabawniejszego programu recenzenckiego o grach planszowych na polskim YouTube #PoGraMy.

Gry planszowe przekazały: #Rebel, #FoxGames, #Granna, #BlackMonkGames, #Egmont Dziękujemy za wsparcie!


..............................................................

26.01 | godz. 15-18
Miejsce: RONDO Caffe
WSTĘP WOLNY