Już 19 lipca w godz. 15:00 - 18:00 w Ogrodzie Ośrodka Kultury Górna odbędzie się Inauguracja Placu Zabaw Twórczych.

Wydarzenie to otworzy cykl wakacyjnych akcji artystycznych realizowanych w plenerze, skierowanych do rodzin z dziećmi. Program obejmuje warsztaty artystyczne, prezentacje przedstawień i koncertów. Grupa docelowa projektu to: rodziny z dziećmi w wieku do 12 roku życia. Jest to 6. edycja „Placu Zabaw Twórczych”. Wszystkie wydarzenia zostaną zorganizowane z uwzględnieniem wszelkich zaleceń mających na celu zatrzymanie szerzenia się koronawirusa SARS-Cov-2. Podejmiemy wszelkie środki ostrożności, aby każdy uczestnik warsztatów czuł się w pełni bezpiecznie. Jeśli przebieg epidemii będzie negatywny, wydarzenia zostaną przeniesione do internetu.

 

Zapraszamy do obejrzenia pierwszego traileru dotyczącego tegorocznej edycji Placu Zabaw:

 

 

Obecna sytuacja uniemożliwia długoterminowe planowanie. Dlatego też terminy będą podawane na bieżąco, maksymalnie z 2-tygodniowym wyprzedzeniem. Jeśli przebieg epidemii będzie negatywny, wydarzenia zostaną przeniesione do internetu. Informujemy natomiast, że Ośrodek Kultury Górna zakłada w okresie wakacji realizację 10 wydarzeń objętych cyklem pn. „Plac Zabaw Twórczych”. Wszystkie wydarzenia są bezpłatne, ale będzie obowiązywać mailowa rezerwacja miejsc: promocja@gorna.pl

 

 

Poniżej prezentujemy nową identyfikację wizualną naszego flagowego projektu:

 

* O PROJEKCIE:

„Plac Zabaw Twórczych. Pocztówka z podwórka“ to wydarzenie dla rodzin, pełne twórczych wybryków. To okazja nie tylko do spontanicznego eksperymentowania ze sztuką, ale też do spędzenia wspólnie czasu w radosnej, twórczej atmosferze.


To już szósta edycja „Placu Zabaw Twórczych” – projektu edukacyjno-artystycznego, propagującego interdyscyplinarne i nowoczesne metody edukacji kulturalnej. Dla najmłodszych uczestników to przede wszystkim czas pełen działań twórczych, podczas których poznają sztukę, czerpią radość z obcowania z nią oraz wyzwalają kreatywność. To także czas dla dorosłych - rodziców i edukatorów, którzy podczas wspólnych twórczych wybryków doskonalą umiejętność współodczuwania i komunikacji z dziećmi. To przede wszystkim wspaniale spędzony razem czasem.

Więcej informacji znajdą Państwo na www.gorna.pl oraz www.facebook.com/PlacZabawTworczych