zGrajmy się rodzinnie na Górnej

 

 

 

„Strefa Wolnego Grania” w Ośrodku Kultury Górna serdecznie zaprasza na sobotnie spotkanie z planszówkami „zGrajmy się na Górnej”.

 

 

Każdy z Was, kto chciałby odkryć świat gier planszowych i karcianych, poznać nowoczesne tytuły i klasyczne pozycje, przetestować przykładowe gry abstrakcyjne, logiczne, imprezowe i przygodowe, to nasza impreza „zGrajmy się na Górnej” jest wyjątkową okazją do wspólnego spotkania i pogrania.

„zGrajmy się na Górnej” w sobotę (2.02) o godzinie 11:00 i grajmy non-stop do ostatniego gracza.

 

 

Do udziału zapraszamy:

– rodziców z dziećmi, którzy chcieliby poznać nową formę spędzania wolnego, w której wspólna zabawa w grę planszową, dostarczy Wam wiele pozytywnych emocji i stanie się przyjemnym, rodzinnym uzupełnieniem tygodnia.

– miłośników gier planszowych, którzy chcą poznać kreatywną i przestrzeń w Łodzi wypełnioną pasją do tzw. „gier bez prądu”;

– wszystkich tych, którzy chcieliby rozpocząć przygodę z grami planszowymi;

– osoby, które posiadają już jakieś gry planszowe, ale nie mają z kim grać, lub chcieliby grać częściej i w nowym gronie (możecie przynieść ze sobą swoją ulubioną grę i zaproponować wspólną rozgrywkę);

– wszystkich, którzy chcą miło, rodzinnie i koleżeńsko spędzić sobotnie popołudnie.

 

Impreza powstała, by umożliwić Wam kontakt z grami planszowymi, zapoznać z kulturą gier towarzyskich, zapewnić integrację oraz wspólne – bardzo sympatyczne i rodzinne – spędzanie czasu.

 

 

Jest to wspaniała okazja do spotkania z przyjaciółmi i nowymi, podobnie myślącymi ludźmi, w rodzinnej atmosferze. Zapraszamy do rozpoczęcia swojej przygody z grami planszowymi!

Nad całością imprezy czuwać będzie #PiotrAugustyniak, jeden z inicjatorów najzabawniejszego programu recenzenckiego o grach planszowych na polskim YouTube #PoGraMy.

Gry planszowe przekazały: #Rebel, #FoxGames, #Granna, #BlackMonkGames, #Egmont Dziękujemy za wsparcie!