Teatralna Noc Dziecka. Dotknij Teatru 2018

To całonocna przygoda w świecie teatru i prawdziwe wyzwanie dla najmłodszych – nocowanie w domu kultury. Wieczór zaczniemy wyprawą do teatru cieni. Parawan, ekran, reflektory, rekwizyty – będziemy tworzyć historie i bawić się wyobraźnią.  A potem – wspólna kolacja i noc przepełniona opowieściami o teatrze i o marzeniach, tych małych i tych wielkich.

Ale na tym nie koniec… Rano dzieci wezmą udział w teatralnej rozgrzewce ruchowej. Oby wszystkim starczyło sił i twórczej energii na „Poranek Teatralny”!

Wydarzenie obejmuje warsztat z nocowaniem dla dzieci w wieku od 6 do 9 lat. Rodziców zachęcamy to przyłączenia się do wspólnej zabawy – Wasza obecność nie jest obowiązkowa, ale bardzo mile widziana! Niech to będzie również Wasza Teatralna Noc!

Prowadząca: Barbara Wójcik-Wiktorowicz
Instruktorka teatru, scenografka teatralna, animatorka kultury, absolwentka Akademii Sztuk Pięknych w Łodzi na Wydziale Edukacji Wizualnej, specjalizacja: działania intermedialne. Jest twórczynią teatru plastycznego i teatru formy, związana z teatrem lalek i teatrem dziecięcym. Mieszkanka woj. śląskiego. Nagrodzona przez Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego za działalność artystyczno-edukacyjną we współpracy sektorów kultury z oświatą – rekomendowana przez Regionalny Instytut Kultury w Katowicach. Członkini Zarządu Międzynarodowego Stowarzyszenia Wychowania przez Sztukę In-SEA.

 

Wstęp: Bezpłatny, ilość miejsc ograniczona

Rezerwacje Od 20.03: projekty@gorna.pl

Więcej informacji:
Dorota Schreiber mail: projekty@gorna.pl
tel: 501 180 652
lub osobiście w Ośrodku Kultury Górna, ul. Siedlecka 1, Łódź

autorka zdjęcia: Dagmara Pochyła

Wydarzenie ‚Teatralna Noc Dziecka‚ odbywa się w ramach akcji Dotknij Teatru Łódź 2018 i jest finansowane ze środków Urzędu Miasta Łodzi.