Poranek teatralny. Dotknij Teatru 2018

Familijne warsztaty w sobotę 7.04. zaczniemy o g. 10.00 rozgrzewką pantomimiczną. Będziemy opowiadać historie i wyrażać emocje poprzez gesty i ruch. Wspomagać się też będziemy rekwizytami i teatralnymi lalkami. Dorośli wezmą udział w warsztacie z performatywnego czytania. Brzmi poważnie? Zapewniamy, że będzie wręcz przeciwnie. Gwarantujemy, że z każdego zrobimy aktora – a przynajmniej performera. Pozwólcie tylko sobie na to, abyście przez kilka chwil nie byli tak bardzo dorośli. Na koniec odwrócimy nieco role – to rodzice wystąpią dla dzieci.

Prowadzenie: Barbara Wójcik-Wiktorowicz
Instruktorka teatru, scenografka teatralna, animatorka kultury, absolwentka Akademii Sztuk Pięknych w Łodzi na Wydziale Edukacji Wizualnej, specjalizacja: działania intermedialne. Jest twórczynią teatru plastycznego i teatru formy, związana z teatrem lalek i teatrem dziecięcym. Mieszkanka woj. śląskiego. Nagrodzona przez Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego za działalność artystyczno-edukacyjną we współpracy sektorów kultury z oświatą – rekomendowana przez Regionalny Instytut Kultury w Katowicach. Członkini Zarządu Międzynarodowego Stowarzyszenia Wychowania przez Sztukę In-SEA.

Warsztat familijny dla dzieci 6-9 lat i dorosłych opiekunów

Wstęp: Bezpłatny, bez zapisów.

Więcej informacji:
tel: 501 180 652
mail: projekty@gorna.pl
lub osobiście w Ośrodku Kultury Górna, ul. Siedlecka 1, Łódź

Wydarzenie ‚Poranek teatralny‚ odbywa się w ramach akcji Dotknij Teatru Łódź 2018 i jest finansowane ze środków Urzędu Miasta Łodzi.