Nowość w naszej ofercie – Mała Akademia Sztuki

 

Choć to zupełna nowość w naszej ofercie programowej, to już cieszy się ogromnym zainteresowaniem. Przedstawiamy niebanalną propozycję dla dzieci w wieku 6 – 10 lat. Nasza Mała Akademia już niebawem zacznie podążać tropem sztuki, pozwalając dzieciom swobodnie doświadczać procesu tworzenia, a jednocześnie poznawać teorię sztuki i jej różne nurty. Cykl warsztatów w połączeniu z historią sztuki w przyswajalny dla dzieci sposób przybliży zagadnienia sztuki i kultury oraz zachęci do samodzielnego inicjowania działań artystycznych. Poprzez stymulowanie kreatywności i otwartości na artystyczne eksperymenty, chcemy pokazać dzieciom, że w twórczości liczy się nie tylko efekt końcowy pracy, ale też sam proces jest niezwykle ważny i rozwijający.

 

Picasso powiedział kiedyś, że wszystkie dzieci są urodzonymi artystami, a problemem jest pozostać artystą, gdy się dorasta. Na naszych zajęciach sprawiamy, że kreatywność nigdy nie śpi i jesteśmy wręcz pewni, że obudzimy na dobre w Twoim dziecku wewnętrznego artystę, który pozostanie z nim nawet, gdy dorośnie!

Pierwsze zajęcia odbędą się 15 października 2018 o godz. 17:00 w Ośrodku Kultury Górna. Na warsztaty obowiązują zapisy, a liczba miejsc jest ograniczona. Śpiesz się, bo nasze artystyczne lekcje są zaplanowane tylko raz w miesiącu.

Koszt: 20 zł

 

Zarezerwuj miejsce już dziś:

k.madej@gorna.pl

tel. 42 684 66 47