MIŁOSNA NUTA

8. Miłosna nuta

 

2017-okg-mn-logo-2

 

„Miłosna Nuta 2017” to profesjonalne wydarzenie artystyczne o zasięgu wojewódzkim. Atmosfera ubiegłorocznej imprezy pozwala nam wierzyć, że w tym roku spotkamy się w jeszcze większym gronie. Dziękujemy osobom, które z niecierpliwością oczekują na kolejną edycję. Zapraszamy tych, którzy jeszcze się wahają.

 

Zapewniamy wspaniałą atmosferę, twórczą konfrontację, nowe znajomości i oczywiście scenę specjalnie dla Was. Przygotowujemy też niespodzianki.  

Data: 12.05.2017, godz. 10.00

 

DO POBRANIA:

KARTA ZGŁOSZENIA MIŁOSNA NUTA 2017

REGULAMIN MIŁOSNA NUTA 2017

 

Bliższych informacji udziela koordynator konkursu:
Marcin Wartalskie-mail: milosnanuta@test.gorna.pl, tel. + 48 501 180 652

PROTOKÓŁ JURY MIŁOSNA NUTA 2017

 

W PROGRAMIE m.in.:
– konkurs wokalny uczestników w wieku 12-15 lat.,
– ok 12.15 interaktywny koncert Sambora Dudzińskiego „Miłosna nuta niespodzianka”,
– konkurs wokalny uczestników w wieku 16-25 lat.

 

JURY:

BARBARA GRIVE – muzyk, pedagog, kompozytor; nauczyciel akademicki Akademii Muzycznej im. Grażyny i Kiejstuta Bacewiczów w Łodzi, związana z teatrem amatorskim i zawodowym.

GRZEGORZ ROGALA – puzonista, kompozytor, aranżer, band-lider, jazz-edukator. Absolwent Jazz Institut w Berlinie. Stypendysta Berklee College of Music.

SAMBOR DUDZIŃSKI – śpiewający aktor, multiinstrumentalista, muzyk, dźwiękowiązałkocyklista, nauczyciel. Otrzymał min.: Nagrodę Dziennikarzy w kategorii „Debiuty” FPP w Opolu; członek Kapituły Przeglądu Piosenki Aktorskiej we Wrocławiu; autor serii widowisk autorskich w Pawilonie Polskim Expo Aichi w Japonii.

 

PATRONAT MEDIALNY

 

logo-zak-888mhz-pelne   plaster-logo

 

 

 

 

 

WSPÓŁPRACA

 

teatr-nowy-logo   teatr-wielki-w-lodzi-logo      new-york_logo