GRAMyMy MIŁOSNA NUTA – 9. Wojewódzki Konkurs dla Wokalistów i Zespołów Muzycznych

 

 

Zachęcamy do udziału w profesjonalnym wydarzeniu artystycznym o zasięgu wojewódzkim. Atmosfera ubiegłorocznej imprezy pozwala nam wierzyć, że w tym roku spotkamy się w jeszcze większym gronie. Dziękujemy osobom, które z niecierpliwością oczekują na kolejną edycję. Zapraszamy tych, którzy jeszcze się wahają.

 

Zapewniamy wspaniałą atmosferę, twórczą konfrontację, nowe znajomości i oczywiście scenę specjalnie dla Was. Przygotowujemy też niespodzianki.  

Data: 18.05.2018, godz. 10.00.

 

DO POBRANIA:

GRAMyMy MIŁOSNA NUTA – 9. Wojewódzki Konkurs dla Wokalistów i Zespołów Muzycznych regulamin

GRAMyMy MIŁOSNA NUTA – 9. Wojewódzki Konkurs dla Wokalistów i Zespołów Muzycznych karta zgłoszenia

 

Bliższych informacji udziela koordynator konkursu:
Marcin Wartalskie-mail: milosnanuta@test.gorna.pl, tel. + 48 501 180 652

 


8. Miłosna nuta

 

2017-okg-mn-logo-2

PROTOKÓŁ JURY MIŁOSNA NUTA 2017

JURY:

BARBARA GRIVE – muzyk, pedagog, kompozytor; nauczyciel akademicki Akademii Muzycznej im. Grażyny i Kiejstuta Bacewiczów w Łodzi, związana z teatrem amatorskim i zawodowym.

GRZEGORZ ROGALA – puzonista, kompozytor, aranżer, band-lider, jazz-edukator. Absolwent Jazz Institut w Berlinie. Stypendysta Berklee College of Music.

SAMBOR DUDZIŃSKI – śpiewający aktor, multiinstrumentalista, muzyk, dźwiękowiązałkocyklista, nauczyciel. Otrzymał min.: Nagrodę Dziennikarzy w kategorii „Debiuty” FPP w Opolu; członek Kapituły Przeglądu Piosenki Aktorskiej we Wrocławiu; autor serii widowisk autorskich w Pawilonie Polskim Expo Aichi w Japonii.

 

PATRONAT MEDIALNY

 

logo-zak-888mhz-pelne   plaster-logo

 

 

 

 

 

WSPÓŁPRACA

 

teatr-nowy-logo   teatr-wielki-w-lodzi-logo      new-york_logo