KOMPUTERY

 

Klub Komputerowy – tu każdy może:
– nauczyć się obsługi komputera zupełnie od zera,
– doskonalić swoje umiejętności,
– rozwiązać swój „komputerowy problem”.

Podstawy obsługi, których uczymy są niezależne od systemu i wydajności komputera. Użytkownicy mają tu możliwość zapoznania się ze różnymi rodzajami komputerów i systemów jakich jest większość w naszych domach. Mamy możliwość wypróbowania programów – starych i nowych, zmian konfiguracji komputerów, przećwiczenia procedur instalowania i usuwania aplikacji. Możemy uczyć się nagrywania płyt, skanowania, drukowania i korzystania z usług sieciowych.

Prowadzimy od kilku lat zajęcia dla różnych grup wiekowych. Szczególną popularnością ostatnio cieszą się grupy „Klubu Komputerowego dla Seniora” adresowane do osób w wieku dojrzałym, które chcą choć w podstawowym zakresie nauczyć się samodzielnej obsługi domowego komputera, używanego na co dzień przez ich wnuczków. Sytuacja ta zdarza się często: młodsi domownicy używają sprzętu z wielką wprawą, a ich rodzice i dziadkowie zazdrośnie przyglądają się i nie bardzo potrafią zrozumieć i „wciągnąć” się. Do nich właśnie adresujemy nasze szkolenia. Tutaj można przyjść i nauczyć się obsługi naszych domowych maszyn. Tu możemy zadać dowolne pytanie na temat obsługi komputera, które być może wstydzimy się zadać naszym dzieciom lub wnukom.

Szczegółowe informacje wraz z zestawami ćwiczeń i pomocnych linków, znajdują się w na stronie:

KLUB KOMPUTEROWY

Chcesz dowiedzieć się więcej i spytać o terminy spotkań klubowych? – zadzwoń pod nr tel. 42-684-66-47 lub 501 180 652 i spytaj o klub komputerowy.

Opłaty:

Pierwsze kroki z Internetem/Komputerem – środy, godz. 15.00  – darmowe

Kursy komputerowe – 6 godzin zajęć – 40 zł.

 

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedIn