Rodzinne Warsztaty Cyrkowe

Zajęcia przeznaczone dla dzieci 3-7 lat oraz rodziców.
10 marca (sobota) 2018 r. o godz. 11.00.
Czas trwania: 60 min.
Adres: Ośrodek Kultury Górna, ul. Siedlecka 1.

Zabawy Cyrkowe to nowa propozycja dla rodzin. Takie spotkania kształtują sprawność fizyczną, świadomość ciała i koordynację, ale przede wszystkim zaufanie – zacieśniają więzi. Zapraszamy do udziału dzieci w wieku 3-7 lat – koniecznie w towarzystwie dorosłego opiekuna. Gwarantujemy dużo śmiechu i wiele radosnych przytulańców.

Wstęp: 10 zł para: opiekun i dziecko – opłata bezpośrednio przed zajęciami.
Prowadzenie: Zuzanna Jarmakowska
Zapisy, informacje: e- mail: animatorzy@gorna.pl
(ewentualnie telefonicznie: 501 180 652).

Rodzinne warsztaty cyrkowe.
Idea warsztatów:
Sobotnie zajęcia to szansa na spędzenie miłego czasu wraz z rodziną oraz poznaniu kilku zabaw, w które można bawić się również w domu. Zabawy Cyrkowe budują nie tylko sprawność fizyczną, świadomość ciała i koordynację fizyczną, ale przede wszystkim zacieśniają więź między rodzicami i dziećmi, dziadkami i wnuczętami. Zajęcia czerpią z metody Veroniki Sherborne oraz warsztatów Cyrkomotorik, metody Riki Taeymans.

Do kogo skierowane są rodzinne warsztaty?
Są to spotkania rodzinne. Warsztat skierowany do rodziców, dziadków, wujków lub cioć oraz dzieci w wieku 3-7 lat. Naszym celem jest, aby zajęcia były okazją do zacieśniania więzi i budowania zaufania. Ważne dla organizacji warsztatów jest aby każdemu dziecku towarzyszył opiekun – rodzic, dziadkowie, inna bliska osoba.

Co zabrać?
Proszę o zabranie wygodnego ubrania. Przyda się też coś do picia.